Ubytování Lenka Henyšová

Ubytování najdete ve dvou třílůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém pokoji. Všechny pokoje lze využít jako dvoulůžkové a jednolůžkové. V každém pokoji ubytování najdete lednici, rychlovarnou konvici, TV. Samozřejmostí jsou vždy čistě povlečené lůžkoviny. Každý pokoj má vlastní toaletu. Kuchyň, kompletně vybavená, je pro všechny pokoje společná. Parkování je přímo před ubytováním, k dispozici je Vám uzamykatelná garáž pro úschovu kol a kočárků. Využít můžete předzahrádku našeho ubytování s lavičkou.

Kapacita a cena

8 lůžek
3 pokojů

Cena od 300 Kč osoba/noc
Cena zahrnuje: bez stravy

Minimální délka pobytu 1 den

Kontakt

Ubytování Lenka Henyšová
Šustova 898
Třeboň

+ 420 607 205 868
lenka.henysova@seznam.cz
http://www.ubytovanilenka.cz

Podrobné informace o ubytování

Umístění objektu

Ubytování se nachází 300 m od lázní Aurora, v klidné vilové čtvrti, v blízkosti ubytování naleznete restaurace, cukrárnu, kino, cyklistické, turistické i in-line stezky, golfové cvičiště, wellnes centrum, fitnes, bazény s mírně slanou vodou, vzdálenost do centra je 1000 m.

Popis vybavení objektu a pokojů

Každý pokoj má svoji toaletu s sprchovým koutem, ledničku, rychlovarnou konvice, TV, WiFi připojení,, zdravotní matrace, kuchyň, plně vybavená, je pro všechny pokoje společná.

Možnosti stravování

V objektu je možnost vlastního vaření - plně vybavená kuchyň, v okolí je několik restaurací, nejbližší je 300 m od ubytování, obchod s potravinami je 400 m.

Kapacita objektu

V ubytování jsou dva pokoje trojlůžkové a jeden dvoulůžkový, všechny pokoje lze využít jako dvoulůžkové a jednolůžkové.

Podrobný ceník

Květen - září je cena 300 Kč/os/noc, říjen - duben 280 Kč/os/noc, děti do 2 let zdarma a od 2 do 12 let 250/dítě/noc v sezóně, mimo sezńu 230/dítě/noc

 

Galerie

Mapa

Počasí v Třeboni

Předpověď počasí

Nejnovější komentáře