Apartmán Sportovní

Nabízíme vám ubytování v jednom z nekrásnějších měst v České republice. Apartmá se nachází v 1. patře nové budovy v blízkosti historického centra města, v sousedství sportovního areálu. V ulici jsou k využití tenisové kurty, dětské hřiště a nově instalované venkovní nářadí pro seniory. Ke koupališti u rybníku Svět je cca 5 min. volné chůze. Před domem jsou 3 parkovací místa, vedle domu velké bezplatné parkoviště. Dům stojí téměř v polovině cesty mezi Bertinými lázněmi a Aurorou. V lázních Aurora je možné využít půjčovnu kol (možnost i ve městě) a denně otevřeného Aquacentra. V blízkém okolí je několik restaurací a kváren.

Apartmá má 5 lůžek ve dvou místnostech, plně vybavenou kuchyň, koupelnu a WC. V případě zájmu pro více osob, je možnost objednat další apartmá v domě, který nabízí 2 samostatné pokoje po 2 lůžkách s příslušenstvím. V domě je uzamykatelná kolárna.

Wifi
Snídaně
Parkování
Kuchyně
Lednice
Varná konvice
Televizor
Úschovna
Přistýlka
Hřiště
Mazlíčci
Bazén
Wellness
Sauna
Počet pokojů
Počet lůžek
Cena
Apartmá
1
4
1390 Kč
Vzdálenosti
Náměstí: 800 m
Lázně Aurora: 500 m
Bertiny lázně: 1000 m
Pivovar: 1200 m
Restaurace: 100 m

Pro zlepšování našich služeb nám pomáhají soubory cookie a ukládání dat o procházení stránek. Využíváním stránek s tímto souhlasíte. Více o cookies