Ubytování Karolína

Ubytování Karolína

Nabízíme levné ubytování v rodinném domě v klidné vilové čtvrti v bezprostřední blízkosti lázní Aurora. Pokoje jsou umístěny v 2.patře rodinného domu, jeden pokoj je dvoulůžkový a jeden trojlůžkový. Zároveň je možné zapůjčení dětské postýlky. Každý pokoj má na patře svou koupelnu a WC, společná je kuchyňka vybavená vařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou, kávovarem Dolce Gusto, lednička je na každém pokoji. V domě je možné bezdrátové připojení (wi-fi) na internet. Dále je k dispozici uzamykatelný prostor na uschování kol, zahrada a dětské hřiště, parkování je před domem.

Kapacita a cena

5 lůžek
2 pokojů

Cena od 200 Kč osoba/noc
Cena zahrnuje: bez stravy

Minimální délka pobytu 1 den

Kontakt

Ubytování Karolína
Šustova 861
Třeboň

+ 420 721 114 978
kaja.fruhaufova@seznam.cz
http://www.ubytovani-karolina.cz

Podrobné informace o ubytování

Umístění objektu

300m Lázně Aurora, 1000m centrum, 1000m vlakové a autobusové nádraží, 400m restaurace

Popis vybavení objektu a pokojů

Každý pokoj má na patře svou koupelnu a WC, společná je kuchyňka vybavená vařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou, kávovarem Dolce Gusto, lednička je na každém pokoji. V domě je možné bezdrátové připojení (wi-fi) na internet. Dále je k dispozici uzamykatelný prostor na uschování kol, zahrada a dětské hřiště (pískoviště, houpačky, klouzačka, trampolína průměr 3,5m). Možnost posezení na zahradě, k dispozici gril.

Možnosti stravování
Kapacita objektu

Pokoje jsou umístěny v 2.patře rodinného domu, jeden pokoj je dvoulůžkový a jeden trojlůžkový. Zároveň je možné zapůjčení dětské postýlky.

Podrobný ceník

dospělý 300,- za osobu/noc děti do 15 let 200,- za osobu/noc děti do 2 let - zdarma, možnost zapůjčení postýlky s peřinkou 100,- za noc

Galerie

Mapa

Počasí v Třeboni

Předpověď počasí

Nejnovější komentáře