Penzion Amálka

Naše vila Amálka je nový penzion, postavený v roce 2009, který nabízí ubytování v klidné části lázeňského města Třeboň. Penzion Amálka se nachází mezi dvěma velkými třeboňskými rybníky – rybníkem Svět a Opatovickým rybníkem, hned vedle parku Schwarzenbergské hrobky. Do centra Třeboně je to příjemnou procházkou po hrázi rybníka Svět a okolo třeboňského pivovaru Regent cca 10-15 min. chůze. V blízkosti penzionu je pláž Ostende u rybníka Svět s příjemnou hospůdkou ve stínu mohutných dubů. Pokud si přivezete kolo či na něm přijedete, mohou vaše cyklotoulky začít přímo u penzionu, kde se můžete napojit na spousty cyklotras. Mapy cyklotras včetně typů na výlety jsou k dispozici na každém pokoji. Penzion Amálka vám nabízí komfortní ubytování za přijatelné ceny v pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou. Můžete si zde objednat snídaně s donáškou na pokoj. Obědy a večeře nabízejí restaurace vzdálené cca 100 m od penzionu. Večery si můžete zpříjemnit venkovním posezením, případně grilováním v areálu našeho penzionu Amálka. Penzion má kapacitu 26 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje a jeden apartmán. Penzion je nekuřácký !

Kapacita a cena

26 lůžek
8 pokojů

Cena od 320 Kč osoba/noc
Cena zahrnuje: bez stravy

Minimální délka pobytu 1 den

Kontakt

Penzion Amálka
Domanín 130
Třeboň

+420 775 628 420
binovajarmila@seznam.cz
http://www.ubytovani-amalka.cz

Podrobné informace o ubytování

Umístění objektu

Naše vila Amálka je nový penzion, postavený v roce 2009, který nabízí ubytování v klidné části lázeňského města Třeboň. Penzion Amálka se nachází mezi dvěma velkými třeboňskými rybníky – rybníkem Svět a Opatovickým rybníkem, hned vedle parku Schwarzenbergské hrobky.

Popis vybavení objektu a pokojů

Vybavení pokojů: ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením televizor internet i WIFI (zdarma) lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, skleničky, talíře, příbory, šálky šicí potřeby, otvíráky lahví i konzerv, lžíce na boty skříně na šatstvo, komody, stůl, židle, noční stolky s lampičkami manželské postele ručníky, utěrky, sprchová rohožka tekuté mýdlo, papírové kapesníčky, sprchový gel, toaletní papíry odpadkové koše + sáčky na odpad některé pokoje mají zařízenou kuchyň s kuchyňským dřezem a dvouvařičem.

Vybavení apartmánu: dvě místnosti se sociálním zařízením ložnice s manželskou postelí a palandou obývák se zařízenou kuchyňkou možnost další přistýlky Úklid penzionu u týdenních pobytů - uprostřed týdne, výměna ručníků 1 x týdně - dle dohody. Pro vaše pohodlí je možné zapůjčení dětské postýlky včetně povlečení a dětské židličky, DVD přehrávače, walking holí. Parkování je zdarma v objektu u penzionu. Uzamykatelná kolárna je samozřejmostí. Vaši čtyřnozí miláčci jsou v našem penzionu Amálka vítáni. Po dobu pobytu máte možnost navštívit třeboňské lázně, kde můžete absolvovat lázeňské procedury. Našim klientům při včasném objednání jsme schopni zajistit vybrané procedury.

Možnosti stravování
Kapacita objektu

dvoulůžkové pokoje, 3 L pokoje, apartmán

Podrobný ceník

Cena

Pokoj bez kuchyňky 370 noc/osoba

Pokoj s kuchyňkou 420 noc/osoba

Apartmán při obsazenosti 2–3 osob 1200 apartmán/noc

Apartmán při obsazení 4 – 5 osob 1500 apartmán/noc

Dítě bez nároku na lůžko (do 2 let) Zdarma

Dítě od 2 do 12 let 250 osoba/ noc

 

Vedlejší sezona (1.1-13.5 a 16.9-31.12)

Pokoj bez kuchyňky 320 noc/osoba

Pokoj s kuchyňkou 370 noc/osoba

Apartmán při obsazenosti 2–3 osob 900 apartmán/noc

Apartmán při obsazení 4 – 5 osob 1200 apartmán/noc

Dítě bez nároku na lůžko (do 2 let) Zdarma

Dítě od 2 do 12 let 200 osoba/noc

Galerie

Mapa

Počasí v Třeboni

Předpověď počasí

Nejnovější komentáře