Apartmány Daskabát

Pěkné ubytování 12 min. chůze od centra Třeboně. V přízemí novostavby jsou k dispozici 3 prostorné garáže, vhodné k úschově automobilu i sportovního náčiní a kol. Velký apartmán má 8 lůžek a prostornou plně vybavenou kuchyň, která je spojena s obývacím pokojem. Dále je zde možnost ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s plně vybavenou kuchyňkou. Apartmány se nacházejí v ulici Daskabát.

Kapacita a cena

10 lůžek
2 pokojů

Cena od 300 Kč osoba/noc
Cena zahrnuje: bez stravy

Minimální délka pobytu 2 dny

Kontakt

Apartmány Daskabát
Daskabát
Třeboň

+ 420 728 068 271
info@penzionusedlacku.cz
http://www.penzionusedlacku.cz

Podrobné informace o ubytování

Umístění objektu

Objekt je umístěn přibližně 12 minut chůze od centra města. Nejbližší restaurace je vzdálena 100. Nejbližší nájezd na cyklostezku je asi 5-10 minut chůze, stejně jako lázně Aurora

Popis vybavení objektu a pokojů

Objekt je vybaven 3 prostornými garážemi, kam je možné umístit automobil i kola a další sportovní pomůcky. Kuchyňky v objektu jsou kompletně vybaveny nádobím, nechybí zde lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnka a sporák s klasickou troubou. V každém apartmánu je také televizor.

Možnosti stravování
Kapacita objektu

Velký apartmán je umístěn v první patře domku a obsahuje celkem 4 pokoje po dvou lůžkách, společný prostor s kuchyní a obývákem. V přízemí domku je umístěn dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou.

Podrobný ceník

Cena za jednu osobu činí od 250,- do 300,- Kč na noc.

Galerie

Mapa

Počasí v Třeboni

Předpověď počasí

Nejnovější komentáře