Ubytování v Zahradách

Ubytování v Zahradách

Naše hosty čeká příjemné celoroční ubytování v soukromí nového rodinného domu u centra města Třeboně. Ubytování je jak pro turisty, tak pro lázeňské hosty. Strategická poloha - 250 m od historického náměstí, 250 m od Bertiných lázní, 150 m od železniční stanice Třeboň lázně, cca 10 min chůze od autobusového nádraží - umožňuje rychlou a snadnou dostupnost. Ubytování V Zahradách se nachází na trase cyklostezky, která začíná přímo v centru Třeboně a z níž je možná návaznost na cyklostezky jak Třeboňska tak celých jižních Čech.

Kapacita a cena

9 lůžek
5 pokojů

Cena od 490 Kč osoba/noc
Cena zahrnuje: bez stravy

Minimální délka pobytu 1 den

Kontakt

Ubytování v Zahradách
Dukelská 182
Třeboň

+ 420 608 600 882
info@vzahradach.cz
http://www.vzahradach.cz

Podrobné informace o ubytování

Umístění objektu

Ubytování V Zahradách se nachází přímo na ulici vedoucí z Masarykova náměstí, 150 m od železniční zastávky Třeboň lázně.

Popis vybavení objektu a pokojů

Součástí každého pokoje je: koupelna s WC a sprchou/vanou kuchyňský kout se základním vybavením lednice mikrovlnná trouba rychlovarná konvice barevná TV internetové připojení Cyklisté mají k dispozici úschovu kol. Při hezkém počasí je možné venkovní posezení u domu. Parkovat lze na zahradě objektu nebo na ulici před domem.

Možnosti stravování
Kapacita objektu

4x dvoulůžkový pokoj 1x jednolůžkový pokoj možnost přistýlky

Podrobný ceník

490,- Kč / osoba / noc ve dvoulůžkovém pokoji - 690,- Kč / osoba / noc ve dvoulůžkovém pokoji (při obsazenosti 1 osobou) - 690,- Kč / osoba / noc v jednolůžkovém pokoji - přistýlka 50% plné ceny - při delších pobytech sleva - pro lázeňské hosty individuální ceny - dítě bez nároku na lůžko do 4 let ZDARMA - možnost objednání snídaní

Galerie

Mapa

Počasí v Třeboni

Předpověď počasí

Nejnovější komentáře