Penzion Markéta

K dispozici je 5 prostorných pokojů s kapacitou 15 lůžek, společenská místnost s kuchyňkou, zahrada s možností grilování a dětským koutkem, kolárna pro úschovu kol, kočárků a dětských vozíků. Kromě klidné lokality penzionu oceňují hosté vstřícnost a přátelskou rodinnou atmosféru.

Kapacita a cena

15 lůžek
5 pokojů

Cena od 360 Kč pokoj/noc
Cena zahrnuje: bez stravy

Minimální délka pobytu 1 den

Kontakt

Penzion Markéta
Daskabát 542
Třeboň

+ 420 721 851 245
penzion.marketa@seznam.cz
http://www.marketa-penzion.cz

Podrobné informace o ubytování

Umístění objektu

Penzion Markéta se nachází v klidné části na severozápadním okraji města Třeboň. Ideální výchozí místo pro cyklo výlety. Lázně Aurora cca 10 min. Centrum cca 15 min.

Popis vybavení objektu a pokojů

Po dobu ubytování mají hosté penzionu WIFI připojení k internetu zdarma. V každém pokoji je televize a stoleček s křesílkem ke klidnému posezení. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC. Hosté penzionu Markéta mohou po dobu svého pobytu bez omezení užívat velkou zahradu s terasou a grilem, dětský koutek s pískovištěm, kolárnu a společenskou místnost. Penzion nabízí ubytování pro rodiny s dětmi, sportovně založené osoby i lázeňské hosty.

Možnosti stravování

Za příplatek nabízíme přípravu kontinentální snídaně. V případě příznivého počasí je možné posnídat venku na zahradě nebo na terase vedle jídelny. V prostorách jídelny je umístěna kuchyňka s lednicí a vybavením pro přípravu studené kuchyně.

Kapacita objektu

Ubytování v penzionu Markéta je zajišťováno v pěti prostorných pokojích, s maximální kapacitou 15-ti osob. Rodinný penzion Markéta Vám nabízí ubytování na ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém pokoji.

Podrobný ceník

Jednolůžkový pokoj 450,- Kč/os/noc

Dvoulůžkový pokoj 400,- Kč/os/noc

Třílůžkový pokoj 380,- Kč/os/noc

Čtyřlůžkový pokoj 360,- Kč/os/noc

Snídaně 100,- Kč Pes 100,- Kč

Galerie

Mapa

Počasí v Třeboni

Předpověď počasí

Nejnovější komentáře