Hotel Zlatá hvězda

Hotel Zlatá hvězda je krásný renesanční hotel, který se pyšní čtyřmi hvězdičkami. Díky své poloze přímo na historickém Masarykově náměstí poskytuje svým hostům překrásný výhled na srdce Třeboně. K ubytování slouží 48 pokojů, které jsou zařízeny do renesančního stylu a zcela unikátně - v celém hotelu nenajdete 2 totožné pokoje. Celková kapacita hotelu činí 115 lůžek. Pokud jste milovníky wellness a relaxace, jistě oceníte také naše wellness centrum, kde můžete absolvovat nejrůznější masáže, koupele nebo kosmetické procedury. K dispozici je Vám také sauna nebo whirlpool. Pro příjemně strávené chvíle v Třeboni, jsme pro Vás připravili také několik výhodných pobytových balíčků, které kombinují ubytování s wellness. V naší hotelové restauraci Zdejší kuchyně můžete ochutnat jak místní speciality, tak tradiční českou kuchyni nebo netradiční jídla. Hotel Zlatá hvěz da se nachází přímo v centru, takže ke všem významným přírodním i historickým památkám dojdete snadno pešky. Třeboňsko je vhodné pro cykloturistiku, především díky své rovinatosti, terén zvládnou i méně zkušení jezdci nebo děti. Pokud sebou nemáte kolo či jste zapomněli výbavu, rádi Vám vše zapůjčíme v naší půjčovně kol.

Kapacita a cena

115 lůžek
48 pokojů

Cena od 1 050 Kč osoba/noc
Cena zahrnuje: bez stravy

Minimální délka pobytu 2 dny

Kontakt

Hotel Zlatá hvězda
Masaryk. nám. 107
Třeboň

+ 420 384 757 111
sales@zlatahvezda.cz
http://www.zlatahvezda.cz

Podrobné informace o ubytování

Umístění objektu

Hotel se nachází přímo v centru Třeboně, tedy na historickém Masarykově náměstí. Hotel se skládá ze tří historických budov s podloubím, kde najdete také naši hotelovou restauraci Zdejší kuchyně.

Popis vybavení objektu a pokojů

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizorem, trezorem, minibarem, telefonem a fénem. Po celém hotelu je k dispozici připojení WiFi.

Možnosti stravování

K lehkému občerstvení i slavnostní večeři můžete využít naši restauraci Zdejší kuchyně. Na oběd můžete zajít také do vedlejšího zařízení Bufet na Rynku, kde najdete zvýhodněná polední menu. Díky poloze hotelu v centru města, můžete navštívit také jiné restaurace v Třeboni. Nedaleko najdete také obchody s potravinami.

Kapacita objektu

K ubytování hostů slouží 48 pokojů s celkovou kapacitou 115 lůžek. Nabízíme jednolůžkové či dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmány.

Podrobný ceník

Galerie

Mapa

Počasí v Třeboni

Předpověď počasí

Nejnovější komentáře