Apartmán Tyršovka

Apartmán má 2 pokoje v patře, jeden z nich je s televizí (3+3 lůžka a 1 přistýlka), balkón, koupelna, kuchyňka a sociální zařízení. Do apartmánu je samostatný přístup po vlastním schodišti. Ubytování bude zejména vyhovovat potřebám rodiny s dětmi, ideální je pro zákazníky, kteří si potrpí na klidné soukromí, nebo pro ubytování skupinky přátel, kteří si přejí společnou dovolenou. Ubytování v apartmánu je také vhodné pro lázeňské hosty léčící se v lázeňském zařízení, kteří preferují nevázané ubytování v soukromí a kterým pobyt v Tyršovce přinese klid, pohodu a pobyt v tiché, nerušné ulici vzdálené jen pár minut chůze na procedury. Parkovat je možno přímo před domem nebo v uzamykatelné zahradě. Posezení ve velké zahradě včetně použití zahradního grilu a samostatné kolárny je samozřejmostí. K dispozici je i bezdrátové připojení k internetu. Uvnitř domu platí zákaz kouření.

Kapacita a cena

6 lůžek
2 pokojů

Cena od 250 Kč osoba/noc
Cena zahrnuje: bez stravy

Minimální délka pobytu 3 dny

Kontakt

Apartmán Tyršovka
Tyršova 604
Třeboň

+ 420 602 110 716
alois.vlach@centrum.cz
http://www.tyrsovka.unas.cz

Podrobné informace o ubytování

Umístění objektu

Vzdálenost od centra města je cca 7 minut chůze, vzdálenost na autobusové nádraží je cca 3 minuty chůze a na vlakové nádraží je cca 15 minut chůze. Nedaleko apartmánu se nachází třeboňský rybník Svět

Popis vybavení objektu a pokojů

Apartmán má 2 pokoje v patře, jeden z nich je s televizí (3+3 lůžka a 1 přistýlka), balkón, koupelna, kuchyňka a sociální zařízení. Do apartmánu je samostatný přístup po vlastním schodišti. Parkovat je možno přímo před domem nebo v uzamykatelné zahradě. Posezení ve velké zahradě včetně použití zahradního grilu a samostatné kolárny je samozřejmostí. K dispozici je i bezdrátové připojení k internetu.

Možnosti stravování
Kapacita objektu

Apartmán má 2 pokoje v patře, jeden z nich je s televizí (3+3 lůžka a 1 přistýlka),

Podrobný ceník

Hlavní sezona (1.6. - 30.9.): 290,- Kč/osoba/den Mimo sezónu : 270,- Kč/osoba/den Celý apartmán (1.6. - 30.9.): 1500,- Kč/den Mimo sezónu : 1400,- Kč/den Lázeňský poplatek: 15,- Kč /dospělá osoba/den Předpokládaná délka pobytu je od tří dnů. Při kratším pobytu jsou ceny o 50% vyšší. Při rezervaci si dovolujeme inkasovat zálohu ve výši cca 30%, která je nevratná, ale zúčtovatelná. Dětská postýlka je po domluvě k dispozici. V období od listopadu do března je zařízení mimo provoz.

Galerie

We cannot display this gallery

Mapa

Počasí v Třeboni

Předpověď počasí

Nejnovější komentáře